До відома перевізників!

Дата: 18.01.2024 08:24
Кількість переглядів: 63

Фото без описуКерівникам суб’єктів господарювання, які здійснюють міжнародні та внутрішні перевезення про можливість проходження навчальних курсів для підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів у навчальному центрі ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ».

ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ» є офіційним навчальним центром (надалі - Навчальний центр) Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінінфраструктури) щодо підтвердження професійної компетентності водія транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів та/або вантажів.

Починаючи з 2020 року відповідно до Хартії Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень в системі багатосторонньої квоти ЄКМТ, підписаної міністрами транспорту країн - членів Міжнародного Транспортного Форуму 28 травня 2015 року в м. Лейпциг, водії, які здійснюють міжнародне перевезення вантажів у системі квот ЄКМТ, повинні підтвердити свою компетентність шляхом пред’явлення кваліфікаційної картки водія (отримати коду 95).

Наказом Міністерства інфраструктури України від 18 листопада 2020 року №789 затверджено Порядок підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів.

Наявність коду 95 у водіїв, які здійснюють вантажні та пасажирські перевезення на території ЄС, є обов’язковою вимогою згідно з Директивою Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2018/645 від 18 квітня 2018 року, що змінює директиву 2003/59/ЄС від 15 липня 2003 р. У подальшому передбачається запровадження вимоги щодо підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів на території України.

Код 95 має обмежений термін дії який становить до 5 років.

Наш Навчальний центр має відповідну матеріальну базу та сучасну програму навчальних періодичних курсів у зв’язку з чим пропонуємо плідну співпрацю щодо зазначеного питання.