ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ!
Черговий гуманітарний вантаж жителі старостинських округів № 7 (с. Насташка, с. Колісникове) та № 9 (с. Ромашки, с. Бакумівка) сформували та відправили мешканцям Київщини, які постраждали внаслідок масованого ракетного обстрілу 02.01.2024. Загалом вдалося зібрати: продукти харчування, сухі напівфабрикати, бутильовану воду, засоби гігієни та побутову хімію.
В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Рокитнянська селищна рада вкотре висловлює щиру вдячність всім небайдужим жителям громади, які допомагають, підтримують та забезпечують усім необхідним всіх тих, хто цього потребує.
Не втомлюємося допомагати мешканцям постраждалих територій, бути корисними кожен на своєму місці та щоденно підтримувати наших захисників!
Разом ми – сила, яку не здолає ворог!