Творче дозвілля «Веселі канікули» у бібліотеках
Впродовж двох минулих тижнів тривали шкільні зимові канікули, проте бібліотекарі Рокитнянської громади попрацювали плідно. Вони провели низку цікавих заходів для учнів шкіл, дітей-переселенців та гостей Рокитнянської громади.
З 1 по 12 січня 2024 року в бібліотеках відбулися такі заходи: голосні читання щедрівок та засівалок, тематичні перегляди літератури, книжково-ілюстративні виставки, народознавчі бесіди, бібліографічні огляди літератури, години права та поетичні хвилинки на різну тематику, екскурсії до бібліотек. Також продовжили свою роботу Lego-гуртки. Цікавими видалися майстер-класи з виготовлення оберегових ляльок-мотанок та майстер-класи з виготовлення окопних свічок для наших захисників.
Всі ці заходи сприяли розвитку та розширенню інтелектуальних та творчих здібностей відвідувачів різновікових категорій, а також зробили свій внесок у підтримку традицій українського народу та національної культурної спадщини.
Зимові канікули у бібліотеках для дітлахів стали приємним проведенням часу не лише відпочинку, але й освіти, культурного зросту та творчого натхнення. Місцевій громаді є чим пишатися - скарбниця людських знань КНИГА продовжує жити і давати знання. А поєднання знань і традицій минулого є запорукою успішного майбутнього України!