Результати проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки, який відбувся 26.12.2023

Дата: 01.01.2024 09:32

Фото без описуПро результати проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки, який відбувся 26.12.2023, а саме:

Продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення терміном на 10 років, площею 0,3170 га, кадастровий номер: 3223780501:01:019:0017, що розташована в с. Бирюки Білоцерківського району Київської області, категорія земель - землі промисловості, транспорту зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення 11.04 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води збирання, очищення та розподілення води) - продано юридичній особі.

Орендна плата за результатами торгів становить 33 840,00 грн. в рік.

Оголошення про проведення аукціону розміщено в системі Prozorro.Продажі: