Привітання Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова з Новим роком!

Дата: 01.01.2024 00:05

Дорогі жителі Рокитнянської селищної територіальної громади!
Прийміть щирі привітання з нагоди Нового 2024 року!

Мир і спокій, свобода і незалежність, добробут ma єдність - ось головні прагнення кожного українця. І за те, що сьогоднішнє свято стало можливим, уклонімося насамперед славним українським воїнам. Тим, хто зараз не за святковим столом, а в холодному зимовому окопі. Хто не з келихом у руці, а з автоматом напоготові. Усі жителі нашої громади щиро вдячні українським військовим за можливість зустріти Новий 2024 рік!

Вдячний усім, хто трудився для розвитку громади в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальної та економічної сферах, у комунальному господарстві та бізнесі.

У новий рік входимо з новими сподіваннями - на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини та рідної землі. Чи справдяться наші сподівання - залежить передусім від кожного з нас.

То ж зичу, аби Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов'ю та теплом, а домівки повняться добром.

Процвітання, злагоди і достатку всій нашій Рокитнянській громаді!

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов