НЕПОПРАВНА ВТРАТА ДЛЯ ВСІЄЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.12.2023 15:46

Рокитнянщина продовжує сиротіти… Скорбота, що розриває серце, сльози, що несила спинити ні на хвилину, біль та невимовна печаль наповнили кожен куточок нашої громади.

З фронтових теренів сьогодні надійшла чергова страшна звістка. Ще одним воїном Небесного Легіону став командир 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти в/ч А 4064, молодший сержант - СТАРИЧЕНКО ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ (1974 року народження).

Земне життя нашого земляка завершилося у запеклому бою на фронті на околиці с. Синьківка Куп'яського району Харківської області 27 грудня 2023 року.

Віктор боровся з ворогом до останнього подиху, з глибокою та непохитною вірою в Бога і в Батьківщину.

Достойні, відважні Новітні Герої гинуть на полі бою, захищаючи Україну, свої родини та кожного з нас від російської ворожої навали.

Смерть Віктора – це не тільки біль родини, це біль усієї нашої громади.

Справжній патріот, вірний захисник України, життєрадісний, добрий, взірець мужності, патріотизму та незламності – таким він навіки залишиться у нашій пам’яті.

З вдячністю та глибоким сумом схиляємо голови, розділяючи невимовний біль втрати з рідними, друзями та близькими. Щирі співчуття родині!

Захисник України наближав нашу Перемогу…

Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)