ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Дата: 22.12.2023 08:30

Сьогодні професійне свято відзначають українські енергетики – справжні бійці електричного фронту.

Це свято мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи - дарувати світло і тепло кожній оселі.

Сьогодні з упевненістю можна сказати - від вашої роботи залежать не лише добробут жителів громади, робота підприємств та установ, а й енергетична безпека держави.

Дякуємо вам за невтомну працю у сьогоднішніх, надзвичайно складних умовах та героїзм! За ваш фронт, який ви тримаєте щохвилини. За високу майстерність та професіоналізм.

Попри усі небезпеки і ризики, всупереч злим намірам ворога, ви перемагаєте темряву і повертаєте людям світло, відновлюєте життєдіяльність сіл та міст, відроджуєте життя на деокупованих територіях.

Шановні працівники енергетичної галузі! Висловлюю вам слова вдячності та поваги за відмінну працю, високий професіоналізм, відданість країні та народу. Щиро зичу вам впевненості у завтрашньому дні, безпечних умов праці, міцного здоров'я, добра, успіхів на професійній ниві, сил і терпіння у вашій нелегкій щоденній роботі. Нехай ваша праця буде завжди оцінена гідно.

Миру вам та нашій УКРАЇНІ!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ