ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 18.12.2023 13:41
Кількість переглядів: 126
18 грудня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих внаслідок війни росії проти України.
Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 4 питання порядку денного, а саме:
- про схвалення змін до Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям – учасникам бойових дій та їх сім’ям на 2021-2023 роки;
- про затвердження протоколу № 31 від 18.12.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади;
- про затвердження протоколу № 17 від 18.12.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги, учасникам бойових дій та членам сімей учасників добровольчих формувань Рокитнянської селищної ради;
- про затвердження протоколу № 4 від 18.12.2023 засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги для відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської федерації проти України нерухомого майна на території Рокитнянської селищної територіальної громади.
З усіх питань порядку денного одноголосно прийнято відповідні рішення.