Cучасну комп'ютерну техніку передано в заклади освіти Рокитнянщини

Дата: 15.12.2023 11:53

Керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 22, 85 Бюджетного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», рішенням сесії Київської обласної ради від 23 червня 2022 року № 260-11-VIII «Про затвердження Програми розвитку системи освіти Київської області на 2022-2026 роки», 7 ноутбуків отримали заклади освіти Рокитнянської селищної територіальної громади, придбаних за рахунок коштів обласного бюджету.

7 одиниць сучасної техніки передано до Рокитнянського ліцею № 1 (1 шт.), ОЗО Синявського ліцею (3 шт.), Шарківської гімназії (1 шт.) та Ольшаницького ліцею (2 шт.).

“Якісна освіта неможлива без достатнього сучасного матеріально-технічного забезпечення. А останні події у світі дали нам зрозуміти, що навчальний процес має бути максимально доступним, - зазначає Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов. – У сучасний період диджиталізації та цифровізації ноутбуки допоможуть в налагодженні продуктивного та комфортного освітнього процесу”.