Відбулось засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології

Дата: 15.12.2023 12:00

15 грудня 2023 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.

На порядку денному постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, що відносяться до її компетенції, серед яких: про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду для рибогосподарських потреб; про розгляд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що надається у користування на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення, для сінокосіння і випасання худоби, для сінокосіння; про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з для рибогосподарських потреб на для оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, з для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування на для розміщення та експлуатації інших технічних засобів та інші.

Після обговорення проектів рішень члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець, спеціалісти І категорії відділу земельних відносин та екології селищної ради Світлана Ткаченко та Олена Крамар.