Повідомлення про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2023-2024 рр. ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ»

Дата: 13.12.2023 14:48
Кількість переглядів: 107

Фото без описуНа виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ» доводить до відому споживачів інформацію про намір встановити тариф на виробництво та постачання теплової енергії ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ» на опалювальний сезон 2023-2024 рр.

ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ» просить встановити тариф на теплову енергію, на виробництво теплової енергії для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб КНП «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» та ДПТН «Рокитнянський професійний ліцей» на опалювальний сезон 2023 -2024 рр.

Пропонований тариф - 3211,36 грн. за 1 Гкал без ПДВ.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту тарифу приймаються від споживачів протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення про намір встановити тариф шляхом письмових звернень до ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ» за адресою: вул. Набережна, 1а, с. Чубинці, Білоцерківський район, Київська область, 09023, svyatosvat_bc@ukr.net.