Пологовому відділенню КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" подарували сучасне медичне обладнання

Дата: 06.12.2023 14:44

За сприяння директорів заміського комплексу "Родосвіт" Беззубенка Василя Миколайовича та Саєнка Віктора Миколайовича Благодійний фонд "Унілекс" подарував сучасне медичне обладнання для пологового відділення комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня".

"Це дуже приємна для нас і дуже важлива для наших пацієнтів подія. Адже така допомога значно посилить наші діагностичні можливості та вдосконалить надання медичної допомоги", - зазначила т.в.о. директора КНП Валентина Жарко.

Загальна вартість подарованого медобладнання для лікарні складає понад 700 тис. грн.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність меценатам за потужну підтримку медичної галузі нашої громади, можливість застосовувати у діагностичній та лікувальній практиці надсучасні технології.

Бережемо життя та здоров'я дітей разом!