ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЦЕНТРАЛЬНИМ МІЖРЕГІОНАЛЬНИМ УПРАВЛІННЯМ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. КИЇВ), ВІДДІЛЕННЯМ НОТАРІАЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА РОКИТНЯНСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ

Дата: 06.12.2023 08:00

05 грудня 2023 року нотаріуси Київської області отримали доступ до реєстру Рокитнянської селищної територіальної громади.

Голова відділення Нотаріальної палати України в Київській області Каріна Дерун спільно з Регіональним координатором Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Віталієм Гдичинським підписали меморандум про співпрацю з виконавчим комітетом Рокитнянської селищної ради в особі голови Юрія Богданова.

До обговорень ініціатив, які покращать надання послуг для громадян у регіоні, долучились: директор Департаменту економіки Київської обласної державної адміністрації Наталія Погребна, начальник відділу з питань нотаріату у Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Світлана Марищук, завідувач Рокитнянської державної нотаріальної контори Людмила Калітенко, завідувач Таращанської державної нотаріальної контори Світлана Савчук, приватний нотаріус Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області Лідія Овраменко.

Нагадаємо, що вже більше 20 громад Київщини підписали вищезгаданий меморандум.

Така співпраця якісно підвищує рівень та ефективність вчинення нотаріальних дій, а також забезпечення доступності населення Київської області до отримання безоплатних консультацій нотаріусів на базі центрів надання адміністративних послуг Київщини.