СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ ДО ДІТЕЙ

Дата: 06.12.2023 10:30

Світле й добре свято - День Святого Миколая здавна називають найпершим із новорічно-різдвяних свят, яке традиційно уособлює початок великого всенародного Новоріччя. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі саме в цей день здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші мрії.

Щороку, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, кожна дитина мріє про диво, про здійснення найзаповітніших мрій та про втілення справжньої новорічної казки.

Тож сьогодні, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Людмила Секрет із солодощами та подарунками завітали до дитячого будинку сімейного типу Петренко Л.В. та Хохич В.В., комунального закладу селищної ради «Рокитнянський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Чебурашка» та до комунального закладу селищної ради «Рокитнянський інклюзивно-ресурсний центр».

Гості привітали усіх діток зі святом, побажали міцного здоров’я, добра, радості та щасливого дитинства.

Нехай ті теплі відчуття, які переживають діти, отримавши подарунок від Миколайчика, не полишають і дорослих. Ділімося зі своїми ближніми своєю любов’ю, добром і щедрістю душі, відчуймо радість свята, щоб цього, справді казкового дня, Святий Миколай завітав до кожної української домівки!

Нехай добрий Святий Миколай принесе щастя у ваші сім’ї, мир на рідну землю й благополуччя рідній Україні!