Профілактичний рейд серед мешканців с. Телешівка
Дата: 05.12.2023 14:08
Кількість переглядів: 27
05 грудня рятувальники Білоцерківського районного провели профілактичний рейд серед мешканців с. Телешівка. Рятувальники довели громадянам статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, Пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Користуючись нагодою, громадянам було наголошено про небезпеку під час виявлення підозрілих предметів та застерегли їх не підходити до них і відразу повідомляти за номером "101" або "102". Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.