Змагалися школярі

Дата: 24.11.2023 18:47
Кількість переглядів: 242

Фото без опису 24 листопада 2023 року в спортивному залі Синявського опорного ліцею відбулися змагання з шахів, шашок та настільного тенісу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Рокитнянської селищної територіальної громади.

Змагання були проведені відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів в Рокитнянській СТГ на 2023 рік та регламенту змагань.

В боротьбу за перемогу включилися команди 15 команд навчальних закладів нашої громади.

Учасників змагань привітав Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ та подякував юним спортсменам за активну участь у спортивному житті громади і оголосив хвилину мовчання для вшанування пам’яті загиблих за незалежність України і жертв голодоморів, а також побажав юнакам і дівчатам цікавої та результативної гри і перемоги.                         

Для підтримки та розвитку інтелектуальних видів спорту в нашій громаді та підготовники спортсменів на гідному рівні, очільник громади вручив керівнику шахового клубу МГО «Спортивнимй клуб» Інтеграл» Михайлу ФЕЩЕНКУ (який також був суддею на цих змаганнях) сучасний професійний шаховий годинник. Михайло Степанович  подякував  селищному голові та відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради за багаторічну  підтримку шахового клубу та запросив юних спортсменів відвідувати заняття з інтелектуальних видів спорту.

Селищний голова також подякував головному судді змагань Олександру КАЛІНСЬКОМУ за організацію та проведення змагань, а директору  Синявського опорного ліцею Петру МЕЛЬНИКУ - за створення гарних умов для проведення спортивно-масових заходів.

За результатами проведених змагань:

ШАХИ

1 місце юнаки: Ліповцов Назар (Синявський ліцей),

                                Гончарук Богдан (Рокитнянська гімназія № 4);

      2 місце юнаки - Муранський  В’ячеслав (Телешівський ліцей);

      3 місце юнаки - Євсеєнко Ярослав (Рокитнянський ліцей-МАН);

1 місце дівчата: Уманець Інна (Рокитнянський ліцей № 3),

                                  Бернацька Юлія (Рокитнянська гімназія № 5);

       2 місце дівчата - Вергун Анастасія (Синявський ліцей);

       3 місце дівчата - Ведмідь Олена (Насташівський ліцей).

ШАШКИ                   

1 місце юнаки: Везерський Денис (Ольшаницький  ліцей),

                                 Батуревич Михайло (Шарківська  гімназія);

       2  місце юнаки - Коваль Максим  (Телешівський ліцей);

       3 місце юнаки - Петренко Віктор (Синявський ліцей);

1 місце дівчата: Чумак Софія (Синявський  ліцей ), 

                            Макарова Анастасія (Рокитнянська гімназія №4);

       2 місце дівчата - Морякова Олександра (Рокитнянський ліцей №3);

       3 місце дівчата - Ракун Тала (Телешівський ліцей).

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

1 місце  юнаки: Горобець Юрій ( Рокитнянський  ліцей №2),

                           Невмержицький Віталій (Шарківська гімназія);

       2 місце юнаки - Коваленко Богдан (Синявський ліцей);

       3 місце юнаки - Бухтеєв Тимофій (Рокитнянський ліцей №3);

1 місце дівчата: Тищенко Анастасія (Ромашківський  ліцей ),

                            Гриценко Анастасія (Шарківська гімназія);

       2 місце дівчата - Морозова Анастасія (Рокитнянський ліцей №3);

       3 місце дівчата - Холод Валентина (Синявський ліцей).

Таблиця командних змагань з шахів, шашок, настільного тенісу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти (ліцеїв) Рокитнянської селищної територіальної громади 24 листопада 2023 року с. Синява

№ з/п

Заклади освіти

Шахи учні

Шахи учениці

Шашки учні

Шашки учениці

Н/теніс учні

Н/теніс учениці

Всього очок

Зайняте місце

1

Рокитнянський ліцей - МАН

3

7

7

7

7

7

38

8

2

Рокитнянський ліцей №1

4

4

4

4

4

7

27

4

3

Рокитнянський  ліцей №2

7

7

10

10

1

10

45

9

4

Рокитнянський ліцей №3

7

1

4

2

3

2

19

II

5

Житньогірський ліцей

10

7

10

10

7

4

48

10

6

Насташівський ліцей

4

3

4

4

10

7

32

6

7

Ольшаницький ліцей

4

4

1

4

10

4

27

4

8

Острівський ліцей

7

10

7

7

10

10

51

11

9

Ромашківський ліцей

10

4

7

7

7

1

36

7

10

Синявський ліцей

1

2

3

1

2

3

12

I

11

Телешівський ліцей

2

7

2

3

4

4

22

III

Таблиця командних  змагань з шахів, шашок, настільного тенісу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти (гімназій) Рокитнянської селищної територіальної громади 24 листопада 2023 року с. Синява

№ з/п

Заклади освіти

Шахи учні

Шахи учениці

Шашки учні

Шашки учениці

Н/теніс учні

Н/теніс учениці

Всього очок

Зайняте місце

1

Рокитнянська гімназія №4

1

3

2

1

3

4

14

I

2

Рокитнянська гімназія №5

2

1

3

2

4

2

14

II

3

Запрудянська гімназія

-

-

-

-

-

-

-

-

4

Савинецька гімназія

3

2

4

3

2

3

17

4

5

Шарківська гімназія

4

5

1

4

1

1

16

III

Загальнокомандні дипломи та кубки, а також особисті медалі та грамоти будуть вручені переможцям та призерам змагань на урочистих лінійках у їхніх навчальних закладах.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь