Дорожньо-транспортна пригода

Дата: 27.11.2023 10:46

27 листопада о 00:38 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення від чергового поліції, що на проїжджу частину, за адресою: Білоцерківський район, Рокитнянська СТГ, смт Рокитне, вул. Ігоря Зінича впав залізобетонний стовп, який перекрив рух автомобілям.

До місця виклику направлено черговий караул 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Рокитне.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що у зв’язку з погодними умовами сталося ДТП, внаслідок, якого було збито залізобетонний стовп, який впав на проїжджу частину дороги.

За дороги за допомогою троса та бензоріза проведено аварійно-рятувальні роботи зі звільнення проїжджої частини.

На місці працювала 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу.