ГРОМАДА СТАЄ БАГАТШОЮ НА ПОВАЖНІ ЮВІЛЕЇ

Дата: 23.11.2023 16:03

Сьогодні, 23 листопада, своє сторіччя відзначає жителька смт Рокитне Давиденко Катерина Андріївна.

Привітати ювілярку та її родину зі святом завітав Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов.

Юрій Андрійович висловив іменинниці слова вдячності й шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість, досвід, побажав бадьорості, злагоди в родині, добра, небесних щедрот і ще довгих років життя.

Катерина Андріївна прожила нелегке життя, сповнене працею, болем  і горем, адже на її долю випав голод, війна, післявоєнна розбудова країни. І ось тепер, зі сльозами на очах і болем в душі, доводиться переживати лихоліття війни з росією.

Проте прожиті роки ювілярки можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові, своїй родині, своїй землі, своїй неньці-Україні.

Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати грандіозною в житті не тільки ювілярки, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Миру, добра, міцного здоров’я, душевного спокою та родинного затишку Вам, Катерино Андріївно, в другому сторіччі життя. Хай Бог оберігає від усіх негараздів та ще додасть років під мирним українським небом!