Профілактичний рейд серед мешканців с. Бушеве
Дата: 23.11.2023 13:35
Кількість переглядів: 44
23 листопада рятувальники Білоцерківського районного провели профілактичний рейд серед мешканців с. Бушеве. Рятувальники довели громадянам статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, Пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Користуючись нагодою, громадянам було наголошено про небезпеку під час виявлення підозрілих предметів та застерегли їх не підходити до них і відразу повідомляти за номером "101" або "102". Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.