Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Бирюки
Дата: 23.11.2023 10:05
Кількість переглядів: 38
22 листопада рятувальники Білоцерківського районного провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Бирюки Рокитнянської СТГ. Рятувальники довели громадянам статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті. Пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Користуючись нагодою, громадянам було наголошено про небезпеку під час виявлення підозрілих предметів та застерегли їх не підходити до них і відразу повідомляти за номером "101" або "102".