Відбулось засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології
17 листопада 2023 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
На порядку денному постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, що відносяться до її компетенції, серед яких: про розгляд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; про розгляд технічних документацій щодо інвентаризації земель комунальної власності Рокитнянської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для іншого сільськогосподарського призначення; про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення у користування на умовах оренди для городництва, для іншого сільськогосподарського призначення та інші.
Після обговорення проектів рішень члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.
У засіданні взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець, спеціаліст І категорії відділу земельних відносин та екології селищної ради Олена Крамар.