Відбулось спільне засідання комісій

Дата: 17.11.2023 14:15

Фото без опису 17 листопада 2023 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів спільне засідання комісій з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади та з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги учасникам бойових дій та членам сімей учасників добровольчих формувань Рокитнянської селищної територіальної громади.

Загалом, в ході засідання розглянуто 93 заяви. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках (поранення учасників бойових дій, онкологічні захворювання, захворювання серцево-судинної системи, хірургічні втручання, гостра та хронічна ниркова недостатність та інші тяжкі захворювання), виданих закладами охорони здоров’я. Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям громади.