ВОЇНИ АГРАРНОГО ФРОНТУ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 16.11.2023 14:00

Фото без опису 16 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства України, яке традиційно відзначають у третю неділю листопада, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов привітав аграріїв громади з професійним святом.

«Сьогодні вся Україна б’ється, кожен на своєму фронті. Галузь сільського господарства в часи війни є дуже важлива, адже саме аграрії стоять на сторожі продовольчої безпеки, активно долучаються до допомоги армії, займаються волонтерством, дбають про мешканців своїх громад та вимушених переселенців. Тож лише шана, повага, вдячність працівникам сільського господарства нашої громади. З такою армією аграріїв ми впевнені у нашій спільній Перемозі», - зазначив у вітальному слові Юрій Андрійович.

За сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, самовідданість, патріотизм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу Рокитнянської селищної територіальної громади та з нагоди Дня працівників сільського господарства України керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств нагородили Подяками Рокитнянської селищної ради.

Дякуємо за вашу старанність, працьовитість, професіоналізм, сумлінну та багаторічну працю. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу! Нехай ваша нелегка праця завжди приносить вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються, а погода буде привітною.

Миру усім нам і Перемоги! Слава Україні!