Тривають осінні роботи з благоустрою громади
Попри важкі часи для країни, наразі на території Рокитнянщини активно триває осінній благоустрій та підготовка до зими. Санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади, а тому активно ведуться роботи з прибирання та вивезення сміття, прибирання та впорядкування територій навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, території вулиць громади. Окрім того, проводиться вирубка порослі, вивезення гілок, викошеної сухостійної трави та опалого листя. Працівники комунальних підприємств селищної ради «Рокитне ЖЕП» та «Рокитнеблагоустрій» докладають максимальних зусиль, щоб мешканці громади мали комфортні умови проживання в будь-яку пору року. Наразі плідно виконуються роботи з прибирання та вивезення опалого листя. Також, тривають роботи по обкошуванню обочин під’їзних доріг від сухостою.