На Рокитнянщині особі із числа дітей-сиріт вручили ключі від власного житла

Дата: 10.11.2023 09:51

Сьогодні, 10 листопада, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Олександр Конопчук та начальник служби у справах дітей та сім'ї селищної ради Людмила Секрет взяли участь у почесній місії – врученні договору купівлі-продажу квартири та ключі від помешкання особі із числа дітей-сиріт Чайковському Богдану Максимовичу.

Процедура пошуку, оцінки, придбання та оформлення житла для даної категорії осіб зайняла чимало часу, виникало ряд проблем, але завдяки злагодженій взаємодії депутатського корпусу, виконавчого комітету, служби у справах дітей та сім’ї селищної ради та відповідно до Програми підтримки сім’ї, забезпечення прав дітей та оздоровлення на 2023-2025 роки було придбано омріяне власне житло для юного жителя громади. Відтак, дитина зустрічатиме Новий рік вже у власній домівці.

Вручаючи ключі від нового житла, Юрій Андрійович побажав щасливому власнику квартири миру, добробуту, затишку та сімейного благополуччя.

«Діти, які позбавлені батьківського піклування, повинні знати, що вони не самі і про них дбають. Маю надію, що власне житло стане хорошим стартом у доросле життя», - наголосив очільник громади.