Командно-штабні тренування

Дата: 31.10.2023 14:45

Основними завданнями командно-штабного тренування були:

- визначення стану готовності до вирішення завдань цивільного захисту;

- вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу органів управління та сил цивільної захисту;

- поглиблення теоретичних знань, набуття практичних умінь під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт;

- проведення оцінки здатності до дій ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру.

В практичному відпрацюванні, зокрема, взяли участь: керівний склад органів управління та сил цивільного захисту виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, члени комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісії з питань евакуації при виконавчому комітеті Рокитнянської селищної ради, представники територіальних підрозділів РУ ГУ ДСНС України у Київській області та ГУ НП у Київській області, керівники суб’єктів господарювання, які залучаються до штабного тренування, керівники комунальних служб.