НА КИЇВЩИНІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЛІКВІДАЦІЮ НАСЛІДКІВ БУРЕВІЮ

Дата: 30.10.2023 10:25

Фото без описуУ Київській області завершують ліквідацію наслідків буревію, який вирував 27-28 жовтня. Станом на ранок 30 жовтня вже відновлена робота 330 ліній кВ, 9 318 трансформаторних підстанцій, які були пошкоджені внаслідок масових падінь дерев. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Світло повернули майже 330 тисячам родин у населених пунктах пристоличного регіону, які були повністю або частково знеструмлені.

Наразі енергетики завершують ремонт ще трьох ліній 10 кВ, які були найбільше пошкоджені, та 25 трансформаторних підстанцій.

Без світла ще залишаються 949 осель у Броварському, Бориспільскому та Вишгородському районах.

Сьогодні впродовж дня здійснюватимуть ремонтні роботи над точковими заявками на мережах 0,4 кВ.

Нагадуємо мешканцям Київщини: під час негоди не нехтувати правилами безпеки та не наближатися до ліній електропередачі.

Джерело: Київська обласна військова адміністрація