Відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 25.10.2023 14:53

Фото без опису 25 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.

На початку засідання присутні  хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх Героїв, які віддали своє життя у боротьбі з московськими загарбниками.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 1 питання порядку денного, а саме: про затвердження протоколу № 28 від 25.10.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги учасникам бойових дій та членам сімей учасників добровольчих формувань Рокитнянської селищної ради. Членами комісії одноголосно прийнято рішення про виділення одноразової матеріальної допомоги.