ПОДАРУНОК ВІД ФОНДУ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ

Дата: 20.10.2023 13:54

Рокитнянська селищна територіальна громада висловлює щиру вдячність Представництву Solidarity Fund PL in Ukraine (Республіка Польща) за подарунок у вигляді шкільного автобуса для підвезення учнів до закладів освіти Рокитнянської селищної територіальної громади.

Завдяки клопіткій співпраці між Рокитнянською селищною радою, головою Київської військової державної адміністрації Русланом Кравченком, заступником голови Київської ОВА Жанною Осипенко, директором Департаменту освіти і науки КОВА Ярославою Тростянською та Фондом Міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL in Ukraine), 20 жовтня 2023 року до шкільного автопарку прибув сучасний новий шкільний автобус.

На урочистій презентації були присутні Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський, секретар селищної ради Юрій Шимченко та начальник відділу освіти Людмила Соболівська.

Новий, комфортний, з сучасним обладнанням та безпечний шкільний автобус Mercedes-Benz забезпечить комфортне підвезення дітей з метою отримання якісних освітніх послуг, не дивлячись на умови воєнного стану, які не можуть і не повинні стати на заваді щасливого дитинства та життя наших дітей, майбутнього нашої громади та нашої України.