РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА НЕ ЗНІМАЄ ТРАУРНУ ХУСТИНУ. ВСЕМИЛОСТИВИЙ БОЖЕ, ЯКА Ж ЦІНА НАШОЇ СВОБОДИ?!

Дата: 19.10.2023 13:35

Біду, скорботу та втрати приносить війна у родини нашої громади… Надійшла ще одна звістка про загибель нашого земляка…

17 жовтня 2023 року на Сході України при виконанні бойового завдання, отримавши поранення, несумісне з життям, загинув житель смт Рокитне, солдат - КРУГЛЯКОВ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, 1969 року народження, гранатометник 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти в/ч А 7406.

Мудрий і розсудливий співрозмовник, люблячий син, коханий чоловік та найкращий тато двох дітей.

Олександр Васильович виконав свій військовий обов’язок до кінця. Він пішов на смерть, щоб ми з вами не бачили війни. Неможливо знайти слова, які зможуть зменшити величезне горе, яке спіткало сьогодні родину нашого Героя.

Схиляємо голову та низько вклоняємось всім рідним, друзям, близьким та побратимам загиблого захисника України. З великою скорботою поділяємо біль втрати. Вічна та світла пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Наш святий обов'язок пам'ятати... Пам'ятати, яка ціна кожного нового дня... Пам'ятати нашого земляка-героя в молитвах і у вчинках.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І НИЗЬКИЙ УКЛІН ТОБІ, ВОЇНЕ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ НЕЗЛАМНОЇ КРАЇНИ!