Навчально-виховна бесіда з дітьми про різноманітні надзвичайні ситуації
Дата: 18.10.2023 14:40
Кількість переглядів: 60
18 жовтня співробітники Білоцерківського районного управління завітали до ДНЗ «БІЛОЧКА». Рятувальники провели навчально-виховну бесіду з дітьми про різноманітні надзвичайні ситуації. Особливу увагу було приділено ознайомленню з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку. Крім того, рятувальники звернули увагу на те, яким службам слід телефонувати у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій.