Відбулось засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 13.10.2023 15:50

Фото без опису 13 жовтня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих внаслідок війни росії проти України. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 9 питань порядку денного, серед них:

• про затвердження протоколу № 26 від 13.10.2023 року засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги учасникам бойових дій та членам сімей учасників добровольчих формувань.
  • про затвердження протоколу № 14 від 13.10.2023 року засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади.
  • про затвердження протоколу №1 від 13.10.2023 року засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги жителям громади для відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України нерухомого майна на території Рокитнянської селищної територіальної громади.
  • про схвалення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнетепломережа» на 2023-2024 роки.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.