Візит завітала начальник відділу моніторингу та оцінки КНП КОР «Київський обласний медичний центр небезпечних захворювань»

Дата: 13.10.2023 14:56

12 жовтня до КНП "Рокитнянський центр ПМСД" з моніторинговим візитом завітала начальник відділу моніторингу та оцінки КНП КОР «Київський обласний медичний центр небезпечних захворювань» Пасько Тетяна Валеріївна. Спілкування з питань захворюваності на туберкульоз в громаді, пройшло в дружній, спокійній обстановці. Дані рекомендації щодо роботи з даною когортою пацієнтів.