Відбулось засідання комісії

Дата: 13.10.2023 14:20

13 жовтня 2023 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги для відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської федерації проти України нерухомого майна на території Рокитнянської селищної територіальної громади. В ході засідання розглянуто 11 заяв. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обсяги пошкодженого майна жителів постраждалих територій, внаслідок збройної агресії. Матеріальна допомога надається за розпорядженням селищного голови в безготівковій формі за рахунок коштів селищного бюджету, у т.ч. за рахунок субвенції з районного та обласного бюджетів, громадянам які зареєстровані на території Рокитнянської селищної територіальної громади в межах витрат, передбачених на ці цілі на відповідний бюджетний період. За підсумками засідання комісія прийняла відповідні рішення щодо надання допомоги жителям постраждалих територій.