Дата: 11.10.2023 16:36

Фото без описуОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

1. Замовник: Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області, код ЄДРПОУ 04358997, розташований за адресою 09601, вул. Незалежності,2, смт Рокитне Білоцерківського району Київської

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-11-011272-a (Ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2023-10-11-005178-b)
3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Газове паливо (природний газ) ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ).

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

4.1. Загальний прогнозований обсяг споживання, що закуповується: 12600 м.куб.;

4.2. Термін постачання: до 31 грудня 2023 року.

4.3. Постачання природного газу, його технічні та якісні характеристики повинні відповідати  нормам чинного законодавства України:

• Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015;
  • Правилам постачання природного газу, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2496;
  • Кодексу газотранспортної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2493;
  • Кодексу газорозподільних систем, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2494;
  • Іншим нормативно-правовим актам, прийнятим на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

4.4. Якість, фізико-хімічні показники (ФХП) та інші характеристики природного газу, який постачається замовнику, повинні відповідати вимогам, визначеним Кодексом газотранспортної системи, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2493 (далі — Кодекс № 2493), Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2494 (далі — Кодекс № 2494).

4.5. Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) — корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск — 760 мм ртутного стовпа і температура — 20° C) і є товарною продукцією.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання природного газу.

За одиницю виміру кількості природного газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа). Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного року, становить 12600 куб. м  до кінця  2023р.

5. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: місцевий бюджет за КЕКВ 2274 на 2023 рік.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 208579,01 грн. з ПДВ.

7. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Для визначення очікуваної вартості газового палива (природного газу) було застосовано метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме: загальнодоступної відкритої інформації з отриманих  цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.