Відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах

Дата: 08.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 155

Фото без опису

Традиційно, 07 жовтня 2023 року у місті Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат 2006 років народження та молодших. Юні лижники змагались у двох дисциплінах: кросс (визначався рівень фізичної підготовки) та на лижоролерах (визначався рівень спеціальної підготовки), та у чотирьох вікових групах. Показать свою майстерність приїхали команди із міст Тетієва, Києва, Чернігова, Білої Церкви, Броварів, Броварського району та смт Рокитне. Незважаючи на пориви вітру із дощем, лижники Рокитнянської ДЮСШ доказали свій рівень майстерності, а саме: абсолютними чемпіонами у 2 дисциплінах стали Ангеліна Григоренко, Єлізавєта Варава. Хорошим сюрпризом став виступ Жовтонога Мілєна, який переміг на лижоролерах суперників на 3 роки старших за себе. Призерами змагань стали: Вікторія Манько - 2 срібні медалі, Федоткіна Ул‘яна - 3 місце лижоролери (всіх чемпіонів та призерів тренувала тренер-викладач Катерина Григоренко). Також успіхи є у Максима Ковтуна двічі здобув бронзові нагороди (тренер-викладач Михайло Мирець). Тож вітаємо чемпіонів та призерів Київської області із вдалим виступом.