І спартакіада допризовної молоді

Дата: 02.10.2023 13:31

29 вересня  на  території  спортивного комплексу «Рокитне»  відбулися спортивні змагання  за програмою І спартакіади допризовної молоді, присвячені Дню захисників і захисниць України.

Захід розпочався з шикування колони в центральному парку громади (із збірних команд закладів освіти  Рокитнянщини), яка урочистим маршем із Державним Прапором України  пройшла до адмінбудівлі спорткомплексу, де її зустрічали керівники громади: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов із заступником Олександром Конопчуком, начальник 5 відділу селища Рокитне Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Діденко, начальник  відділу культури, молоді та спорту Тетяна Круть, начальник відділу освіти Рокитнянської селищної ради Людмила Соболівська та інші.

На урочистій частині заходу очільник громади привітав всіх присутніх із прийдешнім Днем захисників і захисниць України, наголосив на важливості патріотичного виховання молоді, побажав юним учасникам спартакіади гарних результатів і оголосив  хвилину мовчання на честь загиблих захисників України.

Змагання проходили на різних локаціях з таких видів: кульова стрільба, розбірка та  збірка автомата, метання гранати, тактична медицина, естафета з передачею автомата, стройова  підготовка та перетягування линви.

Захід пройшов на високому рівні, наші майбутні захисники та захисниці  проявили  витримку,  наполегливість, кмітливість і показали гарну теоретичну та фізичну підготовку.

За результатами проведених випробувань:

серед команд ліцеїв

І загальнокомандне місце  виборола збірна Ромашківського ліцею;

ІІ загальнокомандне місце в Ольшаницького ліцею;

ІІІ загальнокомандне місце в Синявського ліцею.

серед команд гімназій

І загальнокомандне місце  виборола збірна Савинецької гімназії;

ІІ загальнокомандне місце в Рокитняської гімназії №5;

ІІІ загальнокомандне місце в Шарківської гімназії.

Загальнокомандні дипломи та кубки, а також особисті медалі та грамоти будуть вручені  переможцям та призерам І спартакіади допризовної молоді на  урочистих лінійках у їхніх навчальних закладах.