Відбулося засідання комісії з питань придбання житла

Дата: 28.09.2023 08:21

З метою забезпечення прозорості у вирішенні питань забезпечення житлом статусних дітей, рішенням виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради від 23.08.2023 №350 створено Комісію з питань придбання житла або виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа за кошти місцевого бюджету, затвердження її посадового складу та положення.

27.09.2023 відбулося перше засідання комісії з питань придбання житла  або виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за кошти місцевого бюджету.

На комісії розглядалися питання про придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов; виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для осіб відповідно до Порядку та умов придбання житла або виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого рішенням виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради від 18.07.2023 292затвердження загальних списків осіб, які перебувають на квартирному обліку, та орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла.

По кожному питанню прийнято відповідні рішення