Пам'ятаймо величний подвиг кожного Героя, який ціною власного життя наблизив Перемогу...

Дата: 21.09.2023 17:47

17 вересня 2023 року поблизу н.п Миколаївка Херсонської області загинув молодший сержант Глазачов Віталій Тимофійович.

В глибокій скорботі вся Рокитнянська громада схиляє голови перед загиблим та висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким людям полеглого Воїна. Жодними словами не передати пекучий біль втрати.

Нехай добрий, світлий, спомин про захисника України Віталія Глазачова назавжди залишиться у пам'яті всіх, хто його знав, любив і шанував.

Світла пам'ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Незалежність та територіальну цілісність України!

Бути Воїном означає жити вічно!