ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.09.2023 14:55

Фото без опису 15 вересня 2023 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка відбулось засідання позачергової сорок п’ятої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх військових, цивільних дорослих та дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

До порядку денного засідання сесії селищної ради включено 7 питань, які попередньо були розглянуті на постійній депутатській комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю, серед них: про затвердження змін до Програми «Турбота» Рокитнянської селищної ради на період 2021-2023 роки; про затвердження змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнетепломережа» на 2023-2024 роки; про затвердження Програми відновлення та ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації на території Рокитнянської селищної територіальної громади на 2023 рік та ін.

З усіх питань порядку денного пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення.