12 вересня фахівці Білоцерківського району провели комісійні обстеження закладів освіти  на території Рокитнянської селищної територіальної громади.

Дата: 12.09.2023 15:48

Даний захід проводиться з метою  перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року та покращення умов.

Під час огляду особливу увагу звертали на стан  пожежної сигналізації, її працездатність, наявність засобів пожежогасіння, укомплектованість пожежних щитів, технічний стан конструктивних елементів захисної споруди, енергопостачання, відповідність евакуаційних виходів та шляхів евакуації.

За результатами обстежень по кожному об’єкту надаються рекомендації щодо усунення виявлених недоліків (або про їх відсутність) що надаються балансоутримувачам.