Дата: 11.09.2023 16:00

Фото без описуНазва предмета закупівлі Дизельне паливо та бензин А-92

ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти»

Очікувана вартість 162090,00грн. з ПДВ.

Кількість: ДП 1300л, бензин А-92 1840л

Код товару визначений згідно  за Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної пропозиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти».

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-11-007525-a

Обґрунтування розміру бюджетного призначення Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023 р. (в період 01.09.2023-31.12.2023 р.) за рахунок додатково виділених коштів

Закупівля здійснюється для забезпечення належного виконання функціональних обов’язків, покладених на працівників Рокитнянської селищної територіальної громади  протягом 2023 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування проведення відкритих торгів Враховуючи те, що ситуація із введенням воєнного і надзвичайного стану на території України, визначена в Україні як надзвичайна ситуація, у Замовника є нагальна потреба у закупівлі дизельного палива та бензину А-92 для забезпечення належного виконання обов»язків працівників  Рокитнянської селищної територіальної громади  протягом 2023 року.

Враховуючи вищенаведене та з урахуванням фактичних обставин, які склались і які прямо зачіпають права й інтереси суспільства, держави, особистості, Указів Президента України від 23.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 23.02.2022 № 63/2022 «Про введення надзвичайного стану в окремих регіонах України», було визнано:

У порядку визначеному п.24 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 з внесеними змінами і доповненнями провести відкриті торги на закупівлю ПММ.

Визначено очікувану ціну за одиницю враховуючи інформацію даних міністерства фінансів, опубліковану на офіційному сайті minfin.com.ua, а саме: середню ціну на дизельне пальне  станом на 08.09.2023 року , яка становить 52,71грн. та бензин А-92 – 50,88грн.