Узагальнена інформація щодо ліквідації наслідків стихії, що сталася 26 липня 2023 року на території Рокитнянської селищної територіальної громади

Дата: 08.09.2023 14:30

Фото без описуЗ метою встановлення факту завданої шкоди та спричинених збитків внаслідок негоди, яка вирувала на території населених пунктів Рокитнянської селищної територіальної громади 26-27 липня, розпорядженням Рокитнянського селищного голови створено оперативний штаб для ліквідації наслідків стихії на території Рокитнянської селищної територіальної громади.

До ліквідації наслідків стихії терміново були залучені комунальні служби, ремонтні бригади, працівники ДСНС, компанії ДТЕК, а також працівники ТОВ "СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ" дільниця № 7. Працівники поліції здійснювали посилене патрулювання населених пунктів громади.

З регіонального матеріального резерву Київської обласної військової адміністрації для Рокитнянської громади виділено 300 рулонів руберойду, 300 кг шиферних цвяхів та 3812 листів шиферу. Рокитнянська організація товариства Червоного Хреста України надала 120 брезентів.

За результатами обстеження, Рокитнянською селищною радою видано 2138 листів шиферу для відновлення покрівлі наступних об'єктів:

•          заклади культури - 225 шт.
  •          заклади освіти - 877 шт.
  •          багатоквартирні житлові будинки - 260 шт.
  •          адміністративні приміщення сільських рад - 108 шт.
  •          КНП «Рокитнянський центр ПМСД» - 168 шт.
  •          КНП «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» - 210 шт.
  •          відділення поліції № 1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області - 110 шт.
  •          відділ запобігання НС Білоцерківського РУ ГУ ДСНС в Київській області - 85 шт.
  •          адміністративна будівля (смт Рокитне вул. Першотравнева, 6) - 75 шт.
  •         Миронівська філія державної установа «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» - 20 шт.

Також до Рокитнянської селищної ради від жителів громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха надійшло 175 заяв. Розпорядженням селищного голови створено шість робочих груп для оперативного реагування на виявлення наслідків стихії. З метою встановлення фактів завданої шкоди та спричинених збитків членами комісії проводились обстеження приватних домоволодінь (за заявами постраждалих власників будинків) Рокитнянської громади. Всі заяви були оброблені та складені акти фіксації завданих збитків. За підсумками обстежень:

47 жителям громади видано шифер в загальній кількості 1463 шт. (153 рулони руберойду та 290 кг цвяхів):

• смт Рокитне - 24 заяви у кількості 402 шт.;
  • село Житні Гори - 3 заяви у кількості 37 шт.;
  • село Запруддя - 1 заява у кількості 80 шт.;
  • село Ольшаниця - 1 заява у кількості  28 шт.;
  • село Ромашки - 2 заяви у кількості 167 шт.;
  • село Синява - 13 заяв у кількості 589 шт.;
  • село Телешівка - 3 заяви  у кількості 130 шт.;
  • село Шарки - 1 заява у кількості 30 шт.

21 жителю громади видано брезент у кількості 140 шт.:

• смт Рокитне - 4 заяви у кількості 26 шт.;
  • село Бакумівка - 2 заяви у кількості 5 шт.;
  • село Житні Гори - 2 заяви у кількості 9 шт.;
  • село Запруддя - 1 заява у кількості 3 шт.;
  • село Маківка - 1 заява у кількості 12 шт.;
  • село Ольшаниця - 1 заява у кількості 1 шт.;
  • село Ромашки - 5 заяв у кількості 15 шт.;
  • село Синява - 5 заяв у кількості 69 шт.;

107 жителям громади надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1 300 000 грн.:

• смт Рокитне - 40 заяв на суму 384 000 грн.;
  • село Бакумівка - 1 заява на суму 30 000 грн.
  • село Житні Гори - 17 заяв на суму 110 000 грн.;
  • село Нова Маківка - 3 заяви на суму 75 000 грн.;
  • село Ольшаниця - 1 заява на суму 5 000 грн.;
  • село Ромашки - 7 заяв на суму 150 000 грн.;
  • село Синява - 31 заява на суму 456 000 грн.;
  • село Савинці - 1 заява на суму 5 000 грн.
  • село Телешівка - 4 заяви на суму 75 000 грн.;
  • село Шарки - 2 заяви на суму 10 000 грн.

Роботи по відновленню пошкоджених об'єктів продовжуються.