Дата: 14.07.2023 12:36

ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-14-002031-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Закупівля здійснюється для забезпечення належного функціонування системи центрального оповіщення трьох об»єктів в селах Синява, Острів, Ромашки.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до подання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на такого роду товари.

Визначено очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних, а саме: інформації про ціни товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, за формулою:

Цод = (Ц1 +… + Цк) / К,

де:

Цод

очікувана ціна за одиницю;

Ц1, Цк

ціни, отримані з відкритих джерел інформації, приведені до єдиних умов;

К

кількість цін, отриманих з відкритих джерел інформації;

Очікувана ціна за одиницю становить:

225537,00 грн = (210000,00 грн +225400,00 грн +241211,00 грн)/3 шт.

Розмір бюджетного призначення  на 2023 рік складає 225000,00 грн.