Рейд в с. Синява

Дата: 06.09.2023 08:09

З метою попередження кількості пожеж у природних екосистемах працівники Білоцерківського РУ 05 вересня 2023 року провели рейд в с. Синява Рокитнянської СТГ. Під час заходу рятувальники радили громадянам не розпалювати багать у зелених зонах, на відкритих територіях та поблизу сільгоспугідь, адже ці дії можуть призвести до негативних наслідків. Також кожному проінформованому нагадали про адміністративну відповідальність за випалювання сухої рослинності чи спричинення пожеж в лісах.  Користуючись нагодою, громадянам було наголошено про небезпеку під час виявлення підозрілих предметів та застерегли їх не підходити до них і відразу повідомляти за номером "101" або "102". Всім проінформованим вручили профілактичні листівки застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності дотримуються, адже розуміють, якого лиха може безвідповідальне ставлення до власної безпеки.