Привітання Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова із Днем знань

Дата: 01.09.2023 10:02

Дорогі наші діти, вчителі, батьки! Щиро вітаємо вас усіх із Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, добра і людяності! Кожен новий навчальний рік несе для нас усіх нові випробування. На жаль, сьогодні це світле і радісне свято проходить у воєнний час…

Шановні учителі! Нехай цей навчальний рік пройде, залишаючи за собою лише добрі спогади. Нехай здоров’я і нерви не підведуть. Нехай в душі завжди живе радість і гордість за ваших учнів. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Дорогі батьки! Бажаємо вам мудрості та терпіння! Нехай ваші діти підкорюють нові вершини знань, зустрінуть добрих і надійних друзів та досягнуть омріяних цілей. Головне – підтримуйте їх у всіх правильних починаннях.

І наше найдорожче – любі діти! Сьогодні, як ніколи, ви маєте розуміти, що вчитися потрібно щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день. Ви маєте докласти усіх зусиль для того, щоб бути успішними, уміти відстояти свою думку, бути людяними та справжніми патріотами нашої рідної України.

Мирного неба, плідного на здобутки та переможного навчального року нам усім!

Слава УКРАЇНІ та усім нашим ЗАХИСНИКАМ!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ