НИЗЬКИЙ УКЛІН: МИНАЮТЬ ДЕВ’ЯТІ РОКОВИНИ ВІД ДНЯ СМЕРТІ ГЕРОЯ

Дата: 28.08.2023 12:14

Українці! Ми з родоводу сильних
Прозрів народ і духу смолоскип
Запалений серцями незборимих
І пам'ять про синів хай не згаса повік.

Сьогодні минають дев’яті роковини з дня загибелі радіотелеграфіста 72-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата - Анатолія Андрійовича Сови, який захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, загинув 28 серпня 2014 року в Донецькій області.

В цей сумний день до могили Героя на сільському кладовищі прийшли працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП та керівництво громади. Присутні поклали до могили захисника України квіти та вшанували пам'ять Воїна хвилиною мовчання.

Наші захисники – це справжні Герої. Вони загинули за наше мирне небо, за життя у вільній країні. Нехай згадка про усіх Героїв живе у серцях кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЯМ!

Указом Президента України від 03 травня 2015 року № 282/2015 «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Анатолій Сова нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).