КНП "Рокитнянський центр ПМСД" отримав препарат метамізол натрію у краплях

Дата: 28.08.2023 08:46

Фото без описуКНП "Рокитнянський центр ПМСД" отримав препарат метамізол натрію у краплях, в кількості 1000 флаконів, термін придатності - січень 2024 року, для безкоштовного забезпечення жителів громади (при наявності показів до препарату).

Довідково:

Показання:

больовий с-м малої і середньої інтенсивності різного походження і локалізації (головний, зубний біль, опіки, біль у післяопераційному періоді, дисменорея, артралгії, невралгії, радикуліти, біль у м’язах, суглобах, міозити); гіпертермічний с-м, гарячкові стани (при грипі, г. респіраторних та інших інфекціях); ниркова і печінкова коліки (у комбінації зі спазмолітичними ЛЗ); як допоміжний ЛЗ для зменшення болю після хірургічних і діагностичних втручань.

За додатковою інформацією та при потребі в препараті звертатись до свого сімейного лікаря.

Не хворійте та будьте здорові!