Відкриті змагання Рокитнянської селищної територіальної громади з футзалу «Кубок легенд футболу»

Дата: 23.08.2023 19:30

22 та 23 серпня 2023 року на спортивному майданчику із синтетичним покриттям Рокитнянського ліцею № 3 відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з футзалу "Кубок легенд  футболу".

Мета заходу: популяризація фізичної культури та спорту, здорового способу життя і активного відпочинку.

В змагання взяли участь п’ять команд ветеранів: СК «Базис» м. Умань, «Енегетик - ТЕС» м. Зеленодольськ,  «Вітрила» м. Одеса, ФК «Черкаси» та  ФК "Синявське".

На турнірі були присутні: Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ, секретар селищної ради Юрій ШИМЧЕНКО, депутат Білоцерківської районної ради, директор ТДВ "Синявське" Ольга ЛИТВИН, начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна КРУТЬ, ветеранські команди, вболівальники та інші.

Селищний голова Юрій Богданов привітав всіх учасників заходу з Днем Державного Прапора України, наголосив на важливості  підтримки Збройних Сил України та оголосив хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України, вшанування їх світлої пам’яті, громадянської звитяги і самовідданості, сили духу, стійкості, героїчного подвигу полеглих воїнів та загиблих мирних громадян.

Турнір пройшов на високому рівні в надзвичайно теплій, невимушеній атмосфері, ветерани мали можливість поспілкуватися, показали свою спортивну майстерність і витривалість та як справжні чоловіки помірялися силою та вправністю на футбольній арені, а вболівальники отримали масу адреналіну від захоплюючих та напружених поєдинків.

За результатами проведених змагань:

•    І місце виборола команда ФК «Черкаси»;
  •    ІІ місце зайняла команда «Вітрила» м. Одеса;
  •    ІІІ місце посіла команда СК «Базис» м. Умань;
  •    ІV місце в команди ФК "Синявське" смт Рокитне;
  •    V результат у команди «Енегетик-ТЕС» м. Зеленодольськ.

Рішенням суддівської колегій гравець команди СК «Базис» (м. Умань) Володимир ДАКЧЕНКО був визнаний  кращим воротарем турніру, кращим бомбардиром – Юрій НЕСТЕРЕНКО з команди ФК «Черкаси», Микола ХМАРСЬКИЙ з команди «Вітрила» м. Одеса – кращим гравцем, а Іван НОЙОК (75 років) з команди «Енегетик-ТЕС» м. Зеленодольськ - найстаршим учасником турніру і прикладом для наслідування.