Привітання Рокитнянського селищного голови з Днем незалежності України
Шановна Рокитнянська громадо!
Щиро вітаю вас з Днем незалежності України!
Сьогодні ми як ніколи цінуємо нашу державність, цілісність, шануємо традиції. На долю сьогодення випали тяжкі випробування - захищати рідну землю від ворогів, відстоювати незалежність, про яку мріяли та за яку боролися не одне покоління наших предків.
Памʼятаємо кожного, хто віддав життя за мирну вільну Україну, за право жити в незалежній суверенній державі. Без сумніву, майбутнє України, її незалежність в надійних руках.
Український народ та Збройні Сили України дають гідну відсіч ворогу та наближають Перемогу. Тож нехай наша Україна залишається такою ж сильною та незламною, рідною та незамінною!
Зичу всім миру, любові, добра і щедрої долі.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
З повагою
Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ